Heb je een tentoonstelling gemist omdat je niet onder de verjaardag van je tante uit kon komen? Of wil je simpelweg een tentoonstelling nóg eens zien? Met Tentoonstelling Gemist (her)beleef je jouw favoriete tentoonstellingen eindeloos. Kijk bijvoorbeeld naar de tentoonstelling Le Corbusier’s vierde dimensie (2018) in het Cobra Museum.
Deze tentoonstelling toonde de beeldende praktijk van de wereldberoemde architect Le Corbusier. In de tentoonstelling waren tekeningen, schilderijen, sculpturen en wandtapijten te zien.
De titel is gebaseerd op een uitspraak van Le Corbusier. Hierin vergelijkt hij zijn artistieke proces met het betreden van een ‘miraculeuze vierde dimensie’. De titel wijst bovendien voorbíj het gevestigde beeld over deze invloedrijke en controversiële architect en stedenbouwer. De architectuur van Le Corbusier wordt doorgaans gezien als hét voorbeeld van rationalisme en functionalisme. Vaak wordt echter over het hoofd gezien dat het vrije experiment en het irrationele wel degelijk basisingrediënten van zijn werk vormden.
Deze tentoonstelling was te zien in 2018. Alle informatie over actuele tentoonstelling in het Cobra Museum vind je op de website van het museum.
Dag | Van | Tot |
---|---|---|
Maandag | Gesloten | |
Dinsdag | 10:00 | 17:00 |
Woensdag | 10:00 | 17:00 |
Donderdag | 10:00 | 17:00 |
Vrijdag | 10:00 | 17:00 |
Zaterdag | 10:00 | 17:00 |
Zondag | 10:00 | 17:00 |
Categorie | Prijs |
---|---|
Volwassenen | €15.00 |
CJP | Student | €9.50 |
Kinderen (6 t/m 18 jaar) | €9.50 |
Kinderen (t/m 5 jaar) | Gratis |
Museumkaart | ICOM | Gratis |
Rembrandtkaart | Gratis |
VriendenLoterij VIP-KAART | Gratis |
Het is de missie van MuseumTV om een zo breed mogelijk publiek in aanraking te brengen met kunst en cultuur. Dit doen wij op ons gezamenlijke video on demand-platform voor de Nederlandse musea. Via onze partners brengen wij het platform actief onder de aandacht van het Nederlandse publiek.
buy windows 11 pro test ediyorum
Commentaar